Tokio crush

Vanessa Montalbano


Nederlands | 20-11-2024 | 160 pagina's

9789464105391

Paperback / softback


€ 19,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Korte beschrijving/Annotatie

Sex & The City, maar dan in Tokio

Tekst achterflap

Zes jaar geleden nam Vanessa Montalbano een enkeltje naar Tokio. Daar vond ze werk in een klein restaurant en dompelde ze zich onder in het hectische tempo van het leven in Tokio. Tegelijkertijd ontdekte ze ook de moderne keerzijde ervan: eenzaamheid. Om haar kennis van de taal te verbeteren, verdiepte Montalbano zich in de lokale datingapps. In Japan daten mensen namelijk om allerlei redenen.
Tokio crush is een unieke kijk in de wereld van relaties in Japan. Tegelijkertijd is het een verhaal van een Franse vrouw die op zoek is naar vrijheid.

Biografie

Vanessa Montalbano is een schrijfster en freelance copywriter. In 2016 trok ze op 28-jarige leeftijd voor een jaar met een werkvisum naar Tokio. Ze leerde Japans, besloot te blijven en begon er een nieuw leven. In haar eerste boek, Tokio crush, ontleedt ze de Japanse datingcodes met een flinke dosis humor.

Details

EAN :9789464105391
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Vertaler : Henriëtte Gorthuis
Publicatie datum :  20-11-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :210 mm
Breedte :135 mm
Dikte :15 mm
Gewicht :198 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :160
Keywords :  avontuur;communicatie;culturele taboes;culturele verschillen;dating;datingapps;digitale interacties;digitalisering;eenzaamheid;emotionele complexiteit;expatleven;experimenteren;generatieverschillen;globalisering;grootstad;humor;identiteit;individualisme;interculturaliteit;japan;japanse cultuur;jeugd;liefde versus lust;moderne liefde;onafhankelijkheid;persoonlijke groei;relaties;romantiek;seksualiteit;sex & the city;sociale druk;sociale gewoonten;stedelijk leven;stedelijke dynamiek;technologie;tinder;tokio;tokyo;traditie versus moderniteit;verbinding;vrijheid;vrouwelijke blik;zelfontdekking;zelfreflectie;zoektocht