Achter de luiken

Jan de Ruijter


Nederlands | 17-12-2025 | 64 pagina's

9789465289953

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

17,50

 Voorraad in de winkel
   Te bestellen

   Gratis bezorging vanaf € 25,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen




Korte beschrijving/Annotatie

In de dichtbundel Achter de luiken beschrijft de auteur het leven zoals het op hem overkomt, soms serieus en kritisch, soms speels en met een kleine knipoog!

Tekst achterflap

In deze tweede gedichtenbundel van Jan de Ruijter beschrijft hij een variëteit in onderwerpen als de natuur, Rotterdam, maar ook alledaagse onderwerpen worden op poëtische en soms luchtige wijze beschreven. De gedichten bieden ruimte voor een eigen interpretatie waar de lezer zijn of haar eigen betekenis aan kan geven. Dat hij een rasechte Rotterdammer is, steekt hij in ieder geval niet onder stoelen of banken.

Biografie

Jan de Ruijter (1956) is al zijn hele leven lang woonachtig in Rotterdam. Al 47 jaar getrouwd, trotse vader en opa van drie kleinkinderen. Na zijn pensionering in 2018 reist hij regelmatig naar zijn tweede huisje in Frankrijk of is met zijn vrouw Rian onderweg met de buscamper, kriskras door Europa. De vele indrukken en ervaringen tijdens het onderweg zijn vertalen zich naar korte en eenvoudige gedichten en gedachten, soms serieus, soms met een knipoog!

Details

EAN :9789465289953
Auteur: 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  17-12-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Te bestellen
Aantal pagina's :64