De vooruitblik
...
Nederlands | 29-12-2025 | 320 pagina's
9789465301570
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,50
Wordt verwacht, beschikbaar op 29/12/2025
Gratis bezorging vanaf € 25,-
Retourneerbaar binnen 14 dagen
Tekst achterflap
De wereld verandert razendsnel. AI wordt slimmer dan de mens. China bouwt aan een nieuwe wereldorde. Europa worstelt met hittekoepels. De katholieke kerk staat voor een historische keuze. En Mickey Mouse verhuist naar het Midden-Oosten.
In De vooruitblik nemen 25 Vlaamse professoren je mee langs de breuklijnen van onze tijd, van door Einstein voorspelde gravitatiegolven tot verwoestende genocides. Van de psychologische armoedeval tot de vraag waarom je na je vijftigste geen werk meer vindt. Van Ozempic als valse belofte tot een slimme bril die je vertelt waar je sleutels liggen.
Elk essay in dit boek vertelt het verhaal van één grote vraag die in 2026 urgent is. Samen vormen ze een caleidoscoop van de uitdagingen waarvoor we staan.
Met bijdragen van Erika Vlieghe, Stijn Baert, Marian Verhelst, Sebastiaan Engelborghs, Jerome Hendriks, Thomas Hertog, Andres Algaba, Hendrik Vos, Catherine Van de Heyning, Jo Berben en vele anderen.
De Universiteit van Vlaanderen maakt wetenschap toegankelijk in een wereld vol vragen, onzekerheid en overvloed aan informatie. Met podcasts, video’s, events en nu ook een boek ontsluit ze kennis van professoren van de vijf Vlaamse universiteiten. Van nuttige weetjes tot grote inzichten. Wetenschap die je helpt begrijpen wat er speelt en waarom dat ertoe doet – vandaag, morgen en daarna.
Details
| EAN : | 9789465301570 |
| Uitgever : | Pelckmans uitgevers |
| Publicatie datum : | 29-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 230 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 561 gr |
| Status : | Wordt verwacht |
| Aantal pagina's : | 320 |